🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Nadčasová posteľ ATRISA ponúka kombináciu pohodlného a bezpečného spánku pre vaše deti. Posteľ je v tvare domčeka, je to krásny a zároveň edukačné doplnok detskej izby. Posteľ dopraje deťom rozvoj fantázie, hru a odpočinok na jednom mieste.
Posteľ ATRISA je vyrobená z masívneho borovicového dreva v bielom prevedení. Posteľ je pevná a stabilná, použitý materiál aj farby sú zdravotne nezávadné. K posteli je pripevnený rebrík a stena domčeka s okienkom. Horná lôžko je zabezpečené proti pádu zábranou. Súčasťou postele sú rolované rošty. Matrac súčasťou nie sú. Odporúčaná výška matraca na hornej lôžko je max. 14 cm.
Farba:
biela
Materiál:
masívne borovicové drevo
Rozmery:
šírka: 98 cm
hĺbka: 208 cm
výška: 228 cm
rozmer lôžka: 90 x 200 cm
výška po rošt spodnej lôžko: 5,5 cm
výška po rošt horné lôžko: 91,5 cm
Nosnosť:
90 kg
Hmotnosť:
62 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Detský |
| ŠÍRKA | 98 cm |
| HĹBKA | 208 cm |
| VÝŠKA | 228 cm |
| HMOTNOSŤ | 62 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Preglejka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 5,5 cm, 91,5 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Detský |
| ŠÍRKA | 98 cm |
| HĹBKA | 208 cm |
| VÝŠKA | 228 cm |
| HMOTNOSŤ | 62 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Preglejka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 5,5 cm, 91,5 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Biela
Nie je skladom
349.50 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
340.80 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
299.20 €
Biela
Nie je skladom
663.10 €
Borovice
Nie je skladom
577.90 €
Biela
Nie je skladom
624.30 €
Borovice
Nie je skladom
533.60 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
292.40 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
234.30 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
230 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
167.60 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
141.10 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
149.90 €