- Domov
- Osvetlenie
- Nástenné svetlá
- Nástenná bodová lampa YORK 91
Nástenná bodová lampa YORK 91
Telefonická objednávka
Dizajnová bodová lampa YORK je dekoratívne nástenné svietidlo, ktoré zaujme na prvý pohľad. Lampa sa dá nastaviť a otočiť podľa potreby do všetkých možných smerov. Valcové kovové tienidlo je zdobené drobnými kryštálmi, ktoré majú vysokú priehľadnosť a zaisťujú tak maximálne využitie svetelného zdroja.
Kombinujte lampu s ostatnými zo série YORK.
Balenie neobsahuje žiarovku.
Farba:
chróm
mosadz
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 8 cm
hĺbka: 16 cm
výška: 14 cm
priemer tienidla: 6,5 cm
typ pätice: 1 x G9 max. 40W
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Pracovňa / kancelária, Kúpeľňa |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 8 cm |
| HĹBKA | 16 cm |
| VÝŠKA | 14 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,25 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | G9 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stropná bodová lampa YORK 3xG9
Konferenčný stolík ECHIDNA Dekorhome
Konferenčný stolík ECHIDNA Dekorhome
100x45x30 cm Odoslanie do 14 dní 197.80 € 70x70x35 cm Odoslanie do 14 dní 232.30 €Závěsná lampa SUGAR s nastavitelnou výškou
Závěsná lampa SUGAR s nastavitelnou výškou
Mosaz
Odoslanie do 14 dní
25.80 €
Chrom
Odoslanie do 14 dní
25.80 €






