- Domov
- Osvetlenie
- Nástenné svetlá
- Nástenná lampa ACROBAT 1xE14
Nástenná lampa ACROBAT 1xE14
Telefonická objednávka
Designová lampa ACROBAT, které dokonale kombinují moderní se sty,stylem industriálním, bude skvělou dekorací do ložnice, předsíně nebo obývacího pokoje. do Lampa se dá nastavit a otočit podle potřeby do všech možných směrů.
Kombinujte lampu s ostatními ze série ACROBAT.
Balení neobsahuje žárovku.
Barva:
zlatá / černá
měděná / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 17 cm
hloubka: 11 cm
výška: 13 cm
průměr stínidla: 17 cm
typ patice: 1 x E14 max. 40W
Hmotnost:
0,2 kg
Dodáváno v demontu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 17 cm |
| HĹBKA | 11 cm |
| VÝŠKA | 13 cm |
| PRIEMER | 17 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,2 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.










