- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Nástenná lampa ALPINE 1xE14
Nástenná lampa ALPINE 1xE14
Telefonická objednávka
Nástenná lampa ALPINE je skvelým doplnkom do moderného interiéru. Je navrhnutá s eleganciou a vkusom, ktoré dodávajú priestoru štýlový vzhľad. Lampa má čiernu kovovú základňu, ktorá prináša moderný a minimalistický prvok. Táto základňa je kombinovaná s drevenou poličkou, ktorá dodáva lampe príjemnú prírodnú atmosféru a zároveň poskytuje praktický priestor na drobné dekorácie alebo osobné predmety.
Tienidlo lampy je biele, látkové doplnené o vrstvu PVC.
Farba:
čierna / biela / hnedá
Materiál:
kov / látka / PVC / DTD
Rozmery:
šírka: 18 cm
hĺbka: 18 cm
výška: 41 cm
závit pre žiarovku: E14 max. 40W
napätie: 230V/50Hz
Hmotnosť:
0,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Minimalistický |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 18 cm |
| HĹBKA | 18 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,6 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | G9 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Dub wotan
Skladom
Kašmír
Skladom
Nočný stolík SILVIA
Posteľ GLAUKÉ Dekorhome
Toaletný stolík so zrkadlom biela / hnedá Dekorhome
Šatníková skriňa s posuvnými dverami LOW
Šatníková skriňa s posuvnými dverami LOW
Biela
Odoslanie do 14 dní
469.30 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
503.70 €





