- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Nástenná lampa FELIS
Nástenná lampa FELIS
Telefonická objednávka
Nástenná lampa zo série FELIS je moderné a elegantné svetlo, ktoré prináša nádych luxusu a originality do každého interiéru.
Dekoratívne tienidlo je vyrobené zo skla. Nástennú lampu je možné skvele kombinovať so svetlami zo série FELIS.
Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Farba:
hnedá (jantárová) / čierna
sivá (dymová) / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 10 cm
hĺbka: 16 cm
výška: 27 cm
výška tienidla: 14,5 cm
šírka základne: 10 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 10 cm |
| HĹBKA | 16 cm |
| VÝŠKA | 27 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesná lampa FELIS 3xE27
Závesná lampa FELIS 2xE27
Lavica s úložným priestorom FINEUS Dekorhome
Lavica s úložným priestorom FINEUS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
266.80 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
266.80 €

















