- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Nástenná lampa FLY
Nástenná lampa FLY
Kód produktu: CA-91-61881+
Telefonická objednávka
Dizajnové stropné svietidlo dodáva elegantný a štýlový vzhľad. Tienidlo je prelamované, čo umožňuje maximálne využitie výkonu svetelného zdroja a rozptyl svetla po celom priestore. Jednou z výhod tohto svietidla je možnosť nastavenia uhla sklonu tienidla ako vertikálne, tak horizontálne.
Balenie neobsahuje žiarovku.
Farba:
čierna
čierna / zlatá
biela / chróm
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka tienidla: 8 cm
hĺbka tienidla: 12 cm
výška tienidla: 12 cm
závit pre žiarovku: E14
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 12 cm |
| HĹBKA | 8 cm |
| VÝŠKA | 12 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,3 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Lavica s úložným priestorom FINEUS Dekorhome
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 14 dní
266.80 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
266.80 €
Lavica s úložným priestorom FINEUS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
266.80 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
266.80 €
Odoslanie do 14 dní
266.80 €
361.80 €
Přidat do oblíbených
Predsieňová zostava dub / biela Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 111 €
117.30 €
138.80 €
Přidat do oblíbených
Chesterfield jedálenské lavice FRIXON Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
564.20 €
738.10 €
Přidat do oblíbených












