🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Sada 3 moderných poličiek rôznych veľkostí obdĺžnikového tvaru vo farebnom prevedení: biela, sivá alebo čierna mat. Sú vyrobené z laminovaných drevotrieskových dosiek o sile 1,4 cm.
Balenie obsahuje skrutky a hmoždinky na uchytenie.
Farba:
biela mat
sivá mat
čierna mat
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
MDF / DTD
Rozmery:
šírka: 17 cm / 38 cm / 60 cm
hĺbka: 15 cm
výška: 27 cm / 27 cm / 30 cm
hrúbka dosky: 1,4 cm
Nosnosť:
5 - 15 kg (podľa druhu muriva)
Hmotnosť:
6,3 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 17 cm, 38 cm, 60 cm |
| HĹBKA | 15 cm |
| VÝŠKA | 27 cm, 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,3 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg, 15 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| OBSAH SETU | 3x polica |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Biela
Skladom
14.30 €
Čierna
Skladom
14.30 €
Dub sonoma
Skladom
14.30 €
Bílá lesk
Odoslanie do 14 dní
30.70 €
Dub
Skladom
15.40 €
Černá lesk
Skladom
21 €
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
167.70 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
167.70 €