- Domov
- Obývacia izba
- Knižnice
- Knižnica LIMA REG-3
Knižnica LIMA REG-3
Kód produktu: V-PL-LIMA-REG3
Telefonická objednávka
Knižnica LIMA REG-3 je vyrobená z laminovanej a lakovanej drevotriesky.
Knižnica má tri police a dva praktické šuplíky.
Farba:
biela
dub sonoma / biela
dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Rozmery:
šírka: 77 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 200 cm
Hmotnosť:
47 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 200 cm |
| HMOTNOSŤ | 47 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Skriňa LIMA REG-2
Dostupnosť podľa variant
od 193.50 €
215.10 €
Přidat do oblíbených
Skriňa LIMA REG-1
Dostupnosť podľa variant
od 167.70 €
184.30 €
Přidat do oblíbených
Nočný stolík LIMA SN-1
Dostupnosť podľa variant
od 64.20 €
71.70 €
Přidat do oblíbených






