- Domov
- Obývacia izba
- Police a regály
- Police
- Sady
- Nástenná polička P-012 sada 3ks
Nástenná polička P-012 sada 3ks
Telefonická objednávka
Moderné sada troch dizajnových políc P-012. Police sú vyrobené z MDF materiálu o sile dosky 2 cm.
Farba:
biela matná
dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
MDF
Rozmery:
Najväčšie polička:
šírka: 35 cm
hĺbka: 16 cm
výška: 35 cm
Stredná polička:
šírka: 30 cm
hĺbka: 16 cm
výška: 30 cm
Najmenší polička:
šírka: 25 cm
hĺbka: 16 cm
výška: 25 cm
Nosnosť:
5 - 15 kg
Hmotnosť:
7,25 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový, Minimalistický, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 25 cm, 30 cm, 35 cm |
| HĹBKA | 16 cm |
| VÝŠKA | 25 cm, 30 cm, 35 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,3 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg, 15 kg |
| MATERIÁL | MDF doska |
| OBSAH SETU | 3x polica |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Závesný regál - polica MONTANA W1
Závesný regál - polica MONTANA W1
Sivá
Odoslanie do 14 dní
77.10 €
Dub lefkas
Odoslanie do 14 dní
59.40 €
Písací stôl so zásuvkami a skrinkou 140x50 cm Dekorhome
Písací stôl so zásuvkami a skrinkou 140x50 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
218.20 €
Čierna
Nie je skladom
245.70 €
Sivá
Nie je skladom
307 €
Bílá lesk
Nie je skladom
260.30 €
Šedá lesk
Nie je skladom
284.50 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
201.80 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
207.30 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
243.20 €
Černá lesk
Nie je skladom
348.80 €




