- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Nástenné svetlo FRESCO
Nástenné svetlo FRESCO
Kód produktu: CA-22-82025
Telefonická objednávka
Unikátne nástenné svietidlo FRESCO s dvoma tienidlami. Jedinečná kombinácia 5 bláznivých farieb tienidiel s kovovou základňou s matným niklom. Zapadne do moderného aj klasického štýlu. Vhodné do obývacej izby, spálne, detskej izby alebo predsiene.
Farba:
fialová / žltá / biela / ružová
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 23 cm
hĺbka: 23 cm
výška: 15 cm
napätie: 230V / 50Hz
typ žiarovky: G9
Hmotnosť:
0,6 kg
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Detská izba |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 23 cm |
| HĹBKA | 23 cm |
| VÝŠKA | 15 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 2 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | G9 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Koberec so strapcami SONIL
Skladom
u vás do 06.05.2026
od 25.40 €
29.50 €
Přidat do oblíbených
Detská posteľ 90x200 borovice Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Nie je skladom
407.90 €
Prírodné drevo
Nie je skladom
335.60 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
401.40 €
Detská posteľ 90x200 borovice Dekorhome
Biela
Nie je skladom
407.90 €
Prírodné drevo
Nie je skladom
335.60 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
401.40 €
Prijímame predobjednávky
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 319 €
od 335.60 €
390.70 €
Přidat do oblíbených
Posteľ s úložným priestorom MATIASI
Skladom
u vás do 06.05.2026
od 159.40 €
197.80 €
Přidat do oblíbených
Boxspringová posteľ MEGAN
Varianty produktu
Boxspringová posteľ MEGAN
160 x 200 cm Skladomu vás do 06.05.2026
1 072.80 €
180 x 200 cm
Skladom
u vás do 06.05.2026
1 124.50 €
Skladom
u vás do 06.05.2026
od 1 072.80 €
1 294.30 €
Přidat do oblíbených
Stropná bodová lampa MAURO LED RGB
Odoslanie do 14 dní
od 57 €
73.70 €
Přidat do oblíbených


