- Domov
- Osvetlenie
- Nástenné svetlá
- Nástenné svetlo RANDI
Nástenné svetlo RANDI
Kód produktu: CA-91-13347
Telefonická objednávka
Jednoduché a jedinečné nástenné svietidlo RANDI vyrobené z kovu a dymového skla. Nastaviteľné tienidlo umožní maximálne prispôsobenie podľa potrieb. Je vynikajúcou voľbou prakticky do všetkých miestností.
Odporúčame kombinovať s ďalšími svetlami zo série.
Farba:
čierna / dymová
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 19 cm
hĺbka: 9 cm
výška: 16 cm
závit pre žiarovku: E14
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 19 cm |
| HĹBKA | 9 cm |
| VÝŠKA | 16 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konzolový stôl HYLLOS Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
383.20 €
525.40 €
Přidat do oblíbených
Konzolový stolík BÉLOS Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 141.80 €
191.40 €
Přidat do oblíbených
Jedálenské kreslo K517
Varianty produktu
Zelená
Skladom
Sivá
Skladom
Jedálenské kreslo K517
Zelená
Skladom
u vás do 06.05.2026
98.70 €
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
103 €
od 98.70 €
107 €
Přidat do oblíbených
Rozkladací jedálenský stôl GASTON
Odoslanie do 10-14 dní
238.30 €
Přidat do oblíbených
Posteľ s výsuvnými prístelkami FLOPY
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
352.10 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
329.90 €
Posteľ s výsuvnými prístelkami FLOPY
Biela
Odoslanie do 14 dní
352.10 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
329.90 €
Odoslanie do 14 dní
od 329.90 €
399 €
Přidat do oblíbených




