- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Nízka barová stolička BORYS LOW
Nízka barová stolička BORYS LOW
Telefonická objednávka
Táto nízka barová stolička z masívneho bukového dreva v kombinácii s látkovým čalúneným sedákom má jednoduchý a zároveň praktický dizajn. Predstavuje skvelý doplnok do vašej domácnosti.
Barová stolička disponuje štyrmi priečkami, ktoré jej nielen dodávajú na stabilite, ale zároveň prispievajú k vášmu pohodlie.
Farba:
dub sonoma
biela
orech tmavý
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
masívne bukové drevo / látka
Rozmery:
šírka: 41 cm
hĺbka: 48 cm
výška: 83 cm
výška sedu: 58 cm
Hmotnosť:
7,2 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| HĹBKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,2 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 58 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Barový stôl hnedá / čierna Dekorhome
Barový stôl hnedá / čierna Dekorhome
50x50x110 cm Nie je skladom 125.70 € 60x60x110 cm Nie je skladom 138 €Barový stôl s policemi Dekorhome
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €








