- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Nočný stolík 2 ks Dekorhome
Nočný stolík 2 ks Dekorhome
Kód produktu: DE109670
Telefonická objednávka
Súprava 2 ks nočných stolíkov v jednoduchom modernom prevedení. Súčasťou stolíka je zásuvka a úložný priestor, ktoré je možné využiť na odkladanie rôznych drobností.
Farba:
biela
Rozmery:
šírka: 40 cm
výška: 50 cm
hĺbka: 35 cm
Materiál:
MDF
Rozsah dodávky:
2 x nočný stolík
návod na montáž
montážny materiál
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Shaggy koberec AMIDA
Skladom
u vás do 06.05.2026
od 55.60 €
64 €
Přidat do oblíbených
Posteľ biela / strieborná Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 247 €
287.50 €
Přidat do oblíbených
Koberec so strapcami SONIL
Skladom
u vás do 06.05.2026
od 25.40 €
29.50 €
Přidat do oblíbených








