- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Nočný stolík 2 ks D3271 Dekorhome
Nočný stolík 2 ks D3271 Dekorhome
Kód produktu: DE109668
Telefonická objednávka
Sada 2 ks nočných stolíkov v jednoduchom modernom prevedení. Súčasťou stolíka je zásuvka a úložný priestor, ktoré možno využiť pre odkladanie rôznych drobností.
Farba:
dub sonoma
Rozmery:
šírka: 39 cm
výška: 41 cm
hĺbka: 28 cm
Materiál:
MDF
Dodávané v demonte.
Rozsah dodávky:
2 x nočné stolík
návod na montáž
montážny materiál
| DEKOR |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 28 cm |
| HĹBKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Posteľ LIMA dub sonoma
Varianty produktu
Posteľ LIMA dub sonoma
90x200 cm Skladomu vás do 06.05.2026
141.80 €
120x200 cm
Skladom
u vás do 06.05.2026
163.30 €
od 141.80 €
156.40 €
Přidat do oblíbených








