- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Nočný stolík MONAKO
Nočný stolík MONAKO
Telefonická objednávka
Stylový noční stolek MONAKO v retro stylu s vkusným a jednoduchým designem. Je čalouněný sametovou látkou ve dvou barevných variantách: růžová a sivá. Stojí na pevných kovových nohách ve zlaté barvě.
K nočnímu stolku doporučujeme přikoupit postel MONAKO.
Barva:
starorůžová / zlatá
sivá / zlatá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka / kov
Rozměry:
šířka: 53 cm
hloubka: 36 cm
výška: 56 cm
Dodáváno v demontu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Retro, Moderný |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 56 cm |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Posteľ hnedá masívne drevo Dekorhome
Komoda RHEIA Dekorhome
Stolná lampa 2 ks biela / strieborná Dekorhome
Šatníková skriňa GWEN 70429
Šatníková skriňa GWEN 70429
Bílá lesk
Odoslanie do 14 dní
376.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
323.40 €
Šatníková skriňa MERINA 250
Šatníková skriňa MERINA 250
Biela
Odoslanie do 14 dní
729.10 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
729.10 €




