- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Nočný stolík HONEJ
Nočný stolík HONEJ
Telefonická objednávka
Stolík HONEJ sa hodí k posteli, ale zároveň si svoje miesto nájde aj v obývačke či predsieni. Je to multifunkčný pomocník, ktorý poslúži ako nočný či príručný stolík. Jeho podmanivý šarm, kvalitné spracovanie a jedinečný dizajn vás jednoducho chytí za srdce.
Vyrobený je z lakovanej MDF.
Stabilitu zabezpečujú kvalitné čierne kovové nohy.
Farba:
biela / čierna
Materiál:
MDF lakovaná / kov
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 58 cm
Hmotnosť:
6,3 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 58 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Nočný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Posteľ čierny zamat Dekorhome
Boxspringová posteľ ORA
Boxspringová posteľ ORA
160 x 200 cm SkladomŠatníková skriňa MERINA 250
Šatníková skriňa MERINA 250
Biela
Odoslanie do 14 dní
729.10 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
729.10 €
Umelá kožušina EBONY 60x90 cm
Stojacia lampa BRUSEL Dekorhome
Stojacia lampa BRUSEL Dekorhome
Stříbrná / černá
Odoslanie do 14 dní
344.40 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
344.40 €
Nástenné svetlo COPENHAGEN
Nástenné svetlo COPENHAGEN
Čierna
Odoslanie do 14 dní
42.80 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
42.80 €
Mosaz
Nie je skladom
42.80 €















