- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie steny
- Obývacia stena ATLANTIS NEW
Obývacia stena ATLANTIS NEW
Telefonická objednávka
Obývacia stena ATLANTIS NEW zaujme moderným dizajnom aj množstvom úložného priestoru.
Skladá sa z jednej väčšej a jednej menšej skrine, ktorých súčasťou sú vitríny so sklenými dvierkami, dvoch políc a RTV stolíka. Vnútri skriniek s plnými dverami sú dve police.
RTV stolík poskytuje otvorený úložný priestor, v spodnej časti zase nájdete štyri skrinky.
Vďaka svojmu svojmu farebnému prevedeniu v niekoľkých variantoch pôsobí príjemne a ľahko sa kombinuje s ostatným nábytkom a doplnkami. Je vyrobená z odolných laminovaných drevotrieskových dosiek.
Súčasťou obývacej steny je aj LED osvetlenie s bielym podfarbením, ktoré dodáva interiéru jedinečnú atmosféru.
Farba:
dub sonoma
Materiál:
laminovaná DTD / sklo
Celkové rozmery:
Šírka: 312 cm
Hĺbka: 48 cm
Výška: 202 cm
Rozmery väčšej skrine:
Šírka: 90 cm
Hĺbka: 33 cm
Výška: 202 cm
Rozmery menšej skrinky:
Šírka: 90 cm
Hĺbka: 33 cm
Výška: 138 cm
Rozmery RTV stolíka:
Šírka: 219 cm
Hĺbka: 48 cm
Výška: 49 cm
Šírka vrchnej police: 175 cm
Šírka spodnej police: 132 cm
Rozmery priestoru na TV: (ŠxV): 132x74,5 cm
Dodává sa v demonte.
Hmotnosť:
161 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 312 cm |
| HĹBKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 202 cm |
| HMOTNOSŤ | 161 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x RTV stolík, 2x polica, 2x skriňa |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Áno |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Polohovacie kreslo BARD
Polohovacie kreslo BARD
Sivá
Skladom
Modrá
Skladom
Nástenná polička P-002 120 cm
Nástenná polička P-002 120 cm
Biela
Skladom
18.30 €
Buk
Skladom
18.30 €
Ořech
Skladom
18.30 €
Třešeň
Skladom
19.50 €
Čierna
Skladom
22.70 €
Zelená
Skladom
25 €
Sivá
Skladom
18.30 €
Bílá lesk
Skladom
22.70 €
Šedá lesk
Skladom
22.70 €
Dub
Skladom
18.30 €
Dub sonoma
Skladom
18.30 €
Dub sonoma tmavý
Skladom
18.30 €
Staré drevo
Skladom
18.30 €






