🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Polohovacie kreslo BARD je čalúnené látkou v modrej alebo sivej farbe.
Operadlo chrbta je tvarované tak, aby ste sa v kresle cítili čo najpohodlnejšie.
Kreslo je polohovacie. Jednoduchým mechanizmom dokážete kreslo sklopiť do relaxačnej polohy.
Farba:
modrá
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
látka / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 91 cm
hĺbka: 92 cm
výška: 103 cm
výška sedu: 49 cm
hĺbka sedu: 59 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
33 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 91 cm |
| HĹBKA | 92 cm |
| VÝŠKA | 103 cm |
| HMOTNOSŤ | 33 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 59 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 54 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 91 cm |
| HĹBKA | 92 cm |
| VÝŠKA | 103 cm |
| HMOTNOSŤ | 33 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 59 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 54 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Béžová
Skladom
Tmavosivá
Skladom
Hnedá
Skladom
Čierna
Skladom
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Modrá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Hořčicová
Skladom
Skořicová
Skladom
Čierna
Odoslanie do 10 dní
276.70 €
Krémová
Nie je skladom
388.70 €