- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Boreas
- Odkládací stolek 3 ks BOREAS Dekorhome
Odkládací stolek 3 ks BOREAS Dekorhome
Telefonická objednávka
Dizajnové odkladacie stolíky prekvapia svojim elegantným vzhľadom a praktickosťou. Môžu slúžiť aj ako konferečný stolík. V prípade potreby ich možno zasunúť do seba.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:
prírodná hnedá
Materiál:
masívne mangovníkové drevo
Rozmery veľkého stolíka:
šírka: 45 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 45 cm
Rozmery stredného stolíka:
šírka: 35 cm
hĺbka: 28 cm
výška: 37 cm
Rozmery malého stolíka:
šírka: 25 cm
hĺbka: 25 cm
výška: 29 cm
Balenie obsahuje: 3x stolík
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Praktický, Jednoduchý |
| TVAR | Štvorcový, Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 25 cm, 35 cm, 45 cm |
| HĹBKA | 25 cm, 28 cm, 30 cm |
| VÝŠKA | 29 cm, 37 cm, 45 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 3x stolík |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Príručný, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Praktický, Jednoduchý |
| TVAR | Štvorcový, Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 25 cm, 35 cm, 45 cm |
| HĹBKA | 25 cm, 28 cm, 30 cm |
| VÝŠKA | 29 cm, 37 cm, 45 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 3x stolík |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Príručný, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.








