- Domov
- Príručný stolík ZENOR
Príručný stolík ZENOR
Kód produktu: 0000235876
Telefonická objednávka
Elegantný príručný stolík ZENOR vyniká vďaka svojmu jednoduchému a praktickému dizajnu. Vhodný do každej domácnosti.
Stolík je vyrobený z laminovanej MDF vo farebnom prevedení: biela. MDF je odolná voči poškriabaniu a oderom. Možno ho využiť aj ako policu na stenu, je pripravený na zavesenie. Nie je vhodné stolík staviť do priestoru, páskou má ošetrené iba prednej hrany.
Farba:
biela
Materiál:
MDF laminovaná
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 62 cm
Hrúbka materiálu:
15 mm
Hmotnosť:
3,5 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,5 kg |
| MATERIÁL | MDF doska |
| TYP STOLA | Odkladací, Príručný, Univerzálny |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty8
Odkladací stolík 3 ks BOREAS Dekorhome
Varianty produktu
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
150.40 €
Odkladací stolík 3 ks BOREAS Dekorhome
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
150.40 €
Odoslanie do 14 dní
od 150.40 €
206.40 €
Přidat do oblíbených











