- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Telefonická objednávka
DIZAJNOVÝ SET ODKLADACÍCH STOLÍKOV V ORIENTÁLNOM ŠTÝLE
Tento jedinečný set dvoch odkladacích stolíkov v orientálnom štýle prináša do vášho interiéru nádych elegancie a originality. Stolíky boli ručne vyrobené z kvalitnej zliatiny kovu a hliníka, čo zaisťuje ich pevnosť a odolnosť. Dostupné sú v dvoch atraktívnych variantoch – zlatá a strieborná, doplnené čiernym podstavcom, ktorý vytvára elegantný kontrast.
VIACÚČELOVOSŤ A PRAKTICKÝ DIZAJN
Táto sada je mimoriadne variabilná a poskytuje široké možnosti využitia. Stolíky je možné použiť ako konferenčné, príručné či nočné, alebo dokonca ako štýlové podstavce pod kvetináče. Ich stolové dosky sú odnímateľné, čo umožňuje ich využitie ako praktické podnosy. Navyše je možné stolíky ľahko zasunúť do seba, čo šetrí miesto a poskytuje flexibilitu pri usporiadaní priestoru.
ELEGANTNÉ DETAILY A PRAKTIČNOSŤ
Stolíky sú doplnené ozdobnými úchytmi, ktoré nielen podčiarkujú ich orientálny štýl, ale zároveň uľahčujú manipuláciu. Vďaka svojmu dizajnu sa tieto stolíky ľahko stanú stredobodom akéhokoľvek interiéru, či už ich umiestnite do obývacej izby, spálne alebo haly.
- zlatá / čierna
- strieborná / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.


TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
zliatina kovu a hliníka
Rozmery veľkého stolíka:
priemer: 62 cm
výška: 45 cm
Rozmery malého stolíka:
priemer: 46 cm
výška: 39 cm
Sada obsahuje: 2x stolík, 2x tácku / doska

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Orientálny, Vintage, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 46 cm, 62 cm |
| HĹBKA | 46 cm, 62 cm |
| VÝŠKA | 39 cm, 45 cm |
| PRIEMER | 28 cm, 34 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Orientálny, Vintage, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 46 cm, 62 cm |
| HĹBKA | 46 cm, 62 cm |
| VÝŠKA | 39 cm, 45 cm |
| PRIEMER | 28 cm, 34 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Chesterfield kreslo umelá koža Dekorhome
Chesterfield kreslo umelá koža Dekorhome
Biela
Nie je skladom
192.40 €
Zlatá
Nie je skladom
209.20 €
Stříbrná
Nie je skladom
195.90 €
Bronzová
Nie je skladom
183.70 €
Leňoška Chesterfield umelá koža Dekorhome
Leňoška Chesterfield umelá koža Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
440.50 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
570 €
Stříbrná
Odoslanie do 10 dní
546.50 €
Vitrína Corona borovice Dekorhome
Vitrína Corona borovice Dekorhome
Biela
Nie je skladom
1 452.30 €
Sivá
Nie je skladom
1 452.30 €
Borovice
Nie je skladom
1 091.90 €
Konferenčný stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Konferenčný stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Antracit
Odoslanie do 14 dní
305.60 €
Akácie
Odoslanie do 14 dní
169 €
Sheesham
Nie je skladom
422.40 €
Sheesham smoke
Nie je skladom
344.50 €

















