- Domov
- Nábytok
- Dizajnový nábytok
- Odkladací stolík GAIA Dekorhome
Odkladací stolík GAIA Dekorhome
Kód produktu: INVI39714
Telefonická objednávka
Moderný a nadčasový konferenčný stolík má unikátnu odnímateľnú štvorcovú dosku z pravej drevenej dyhy a MDF vo farbe dub. Možno ju tak použiť samostatne napríklad ako tácku. Čierny kovový rám tvorí pekný kontrast k doske a podčiarkuje industriálny nádych stola.
Farba:
prírodná hnedá / čierna
Materiál:
dyha / kov / MDF
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 50 cm
rozmery dosky (ŠxHxV): 36 x 36 x 4 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| MATERIÁL | Dyha, MDF doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Varianty produktu
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
452.60 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík 3 ks GAIA Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Čierna
Nie je skladom
262.50 €
Odkladací stolík 3 ks GAIA Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Čierna
Nie je skladom
262.50 €
Odoslanie do 14 dní
od 253.90 €
346.10 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 167.70 €
240.90 €
Přidat do oblíbených
Jedálenský stôl ECHO Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
904.70 €
Beton
Odoslanie do 14 dní
846.10 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
846.10 €
Jedálenský stôl ECHO Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
904.70 €
Beton
Odoslanie do 14 dní
846.10 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
846.10 €
Odoslanie do 14 dní
od 846.10 €
1 196.90 €
Přidat do oblíbených







