- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Sady stolíkov
- Odkladací stolík 3 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 3 ks GAIA Dekorhome
Telefonická objednávka
Moderná zostava troch odkladacích stolíkov v nadčasovom dizajne dokonale ladí s aktuálnymi trendmi v dizajne.
Čierne alebo biele dosky dvoch menších stolíkov je možné použiť ako podnosy, vďaka integrovaným rukovätiam sa ľahko držia a je možné ich bezpečne prenášať. Oba stolíky je možné pre úsporu miesta zasunúť do seba alebo ich rôzne spolu kombinovať.
Skvele vyniknú aj ako nočné alebo odkladacie stolíky a môžu slúžiť ako moderný pútač vo všetkých obývacích izbách. Nadčasový dizajn je obzvlášť ľahko kombinovateľný s inými štýlmi a nábytkom.
Farba:
čierna / chróm
biela / chróm
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / preglejka
Rozmery veľkého stolíka:
šírka: 75 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 42 cm
Rozmery malých stolíkov:
šírka: 60 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 52 cm
Sada obsahuje: 3x stolík
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový, Príručný, Jednoduchý |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 60 cm, 75 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 55 cm |
| VÝŠKA | 42 cm, 52 cm |
| MATERIÁL | Kov, Preglejka |
| OBSAH SETU | 3x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Preglejka |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový, Príručný, Jednoduchý |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 60 cm, 75 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 55 cm |
| VÝŠKA | 42 cm, 52 cm |
| MATERIÁL | Kov, Preglejka |
| OBSAH SETU | 3x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Preglejka |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Dvojité polohovacie TV kreslo KYKLOP Dekorhome
Dvojité polohovacie TV kreslo KYKLOP Dekorhome
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
702.10 €
Chesterfield kreslo MIDAS Dekorhome
Chesterfield kreslo MIDAS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
572.80 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
594.30 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
695.80 €
Sedacia súprava rozkladacia EMILY ROH MALÝ
Sedacia súprava rozkladacia EMILY ROH MALÝ
Pravá Odoslanie do 14 dní 860.30 € Ľavá Odoslanie do 14 dní 860.30 €Chesterfield kreslo ZETHOS Dekorhome
Chesterfield kreslo ZETHOS Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
827.10 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
753.80 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
615.90 €
Konferenčný stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Konferenčný stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Antracit
Odoslanie do 14 dní
305.60 €
Akácie
Odoslanie do 14 dní
169 €
Sheesham
Nie je skladom
422.40 €
Sheesham smoke
Nie je skladom
344.50 €
















