- Domov
- Odkladací stolík - POSLEDNÝ KUS
Odkladací stolík - POSLEDNÝ KUS
Telefonická objednávka
Láska v podobe príručného stolíka DALIKv praktickom guľatom dizajne, ktorý si určite zamilujete. Vnesie do vášho interiéru nadčasový doplnok, ktorý nikdy nezostarne. Jeho využitie je široké.
Je vyrobený z materiálov MDF a kovu vo farebnom prevedení dubové drevo na doske stolíku s mohutnou čiernou konštrukciou, ktorá je odolná a stabilná. Kúsok, ktorý nesmie chýbať vo vašej domácnosti.
Farba:
dub / čierna
Materiál:
MDF / kov
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 45 cm
Nosnosť:
5 kg
Hmotnosť:
3,3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,3 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Sedacia súprava rozkladacia KEVAN
Sedacia súprava rozkladacia KEVAN
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
708.60 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
708.60 €
Latté
Odoslanie do 14 dní
708.60 €




