🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Nechajte príručný stolík VALERO, aby sa stal stredobodom vašej obývačky.
Konštrukcia je vyrobená z kovu v jedinečnom prevedení ružové zlato. Vrchná časť je z tvrdeného skla v čiernej farbe.
Stolík VALERO nie je len multifunkčný pomocník, ale aj štýlový doplnok.
Farba:
ružové zlato / čierna
Materiál:
kov / tvrdené sklo 6 mm
Rozmery:
priemer: 45 cm
výška: 50 cm
Hmotnosť:
5,1 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| PRIEMER | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,1 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy, Atypické |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Zlatá
Skladom
Rosegold
Skladom
Zlatá
Nie je skladom
178.40 €
Stříbrná
Skladom
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
137.50 €
Měděná
Odoslanie do 14 dní
137.50 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
133.20 €