- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Otočná stolička kov / zamat Dekorhome
Otočná stolička kov / zamat Dekorhome
Telefonická objednávka
Vychutnajte si niekoľko dúškov vína, zahryznite si niečo dobré alebo len relaxujte na tejto otočnej kancelárskej stoličke.
Stolička je čalúnená mäkkým zamatom, ktorý je príjemný na dotyk a zaistí vám optimálne pohodlie. Podstava z práškovanej ocele v čiernej farbe zaručuje mimoriadnu odolnosť.
Výšku otočnej stoličky ľahko upravíte mechanizmom s plynovým piestom, aj preto je dokonalým doplnkom do každého funkčného baru či jedálne. Stolička je otočná o 360 stupňov, čo jej dodáva skvelú flexibilitu.
Farba:
krémová
žltá
ružová
vínová
modrá
svetlozelená
tmavozelená
hnedá
svetlosivá
tmavosivá
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamat (100% polyester) / oceľ / pena
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 47 cm
výška: 71 - 85,5 cm
šírka sedu: 40 cm
priemer základne: 40 cm
Hmotnosť:
8,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 71 cm, 85,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Polyester, Pena |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Počítačový stôl DTD Dekorhome
Počítačový stôl DTD Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
73.30 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
82.10 €
Sivá
Nie je skladom
86.50 €
Bílá lesk
Odoslanie do 10 dní
81.30 €
Šedá lesk
Nie je skladom
84.80 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
73.80 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
55.60 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
92.10 €
Černá lesk
Nie je skladom
95.40 €
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Regál DTD Dekorhome
Regál DTD Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
47.40 €
Čierna
Nie je skladom
52.20 €
Sivá
Nie je skladom
42.50 €
Bílá lesk
Nie je skladom
56.70 €
Šedá lesk
Nie je skladom
49.30 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
50.80 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
47.70 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
55 €
Černá lesk
Nie je skladom
49.10 €
Komoda DTD / kov Dekorhome
Komoda DTD / kov Dekorhome
Biela
Nie je skladom
121.20 €
Čierna
Nie je skladom
121.20 €
Sivá
Nie je skladom
107.40 €
Bílá lesk
Nie je skladom
121.20 €
Šedá lesk
Nie je skladom
99.80 €
Dub sonoma
Nie je skladom
89.30 €
Beton
Nie je skladom
102.80 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
98.30 €
Černá lesk
Nie je skladom
132.80 €





























