- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Otočné kreslo BOOGIE I
Otočné kreslo BOOGIE I
Telefonická objednávka
Otočné kreslo o 180 stupňov s funkciou návratu do pôvodnej polohy. V ponuke je stolička Boogie II - s lakťovými opierkami. Krásne odpočinkové kreslo k písaciemu stolu či toaletnému stolíku.
Sedacia časť je potiahnutá zamatom. Materiál sa ľahko čistí a udržuje. Čierny matný podstavec s krížovou základňou je vyrobený z kovu.
Farba:
čierna
béžová
šedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamat / kov
Rozmery:
šírka: 53 cm
hĺbka: 53 cm
výška: 89 cm
šírka sedu: 53 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 50 cm
hrúbka sedadla: 7 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 53 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Otočné kreslo BOOGIE II
Otočné kreslo BOOGIE II
Čierna
Nie je skladom
116.90 €
Sivá
Nie je skladom
116.90 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
116.90 €
Taburet LORI
Taburet LORI
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
45.40 €
Zelená
Odoslanie do 10-14 dní
45.40 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
45.40 €
Krémová
Odoslanie do 10-14 dní
45.40 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
45.40 €
Tyrkysová
Odoslanie do 10-14 dní
45.40 €
Hořčicová
Nie je skladom
45.40 €
Tmavě modrá
Odoslanie do 10-14 dní
45.40 €
Světle šedá
Odoslanie do 10-14 dní
45.40 €
Starorůžová
Odoslanie do 10-14 dní
45.40 €
Skořicová
Nie je skladom
43.50 €
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
305.60 €
Sivá
Nie je skladom
284 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
284 €
Smaragdová
Nie je skladom
274.50 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
284 €











