- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Otočné kreslo FLORES
Otočné kreslo FLORES
Telefonická objednávka
Štýlové otočné kreslo je možné použiť ako kreslo do kancelárskych priestorov, zasadacích siení, ako relaxačné kreslo do obývacej izby či ako jedálenské kreslo.
Je zhotovené z kvalitnej hebkej látky a stojí na stabilnom kovovom päťramennom kríži s plastovými kolieskami.
Kreslo disponuje mechanizmom TILT, ktorý umožňuje nastaviť výšku sedadla a blokáciu operadla v jednej polohe. Samozrejme je aj výškovo nastaviteľné.
K maximálnemu komfortu pri sedení prispievajú aj pevné podrúčky.
Farba:
svetlosivá / čierna
svetlohnedá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / kov / plast
Rozmery:
šírka: 59 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 92 - 102 cm
výška sedu: 50 - 60 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 92 cm, 102 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm, 60 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| MECHANIZMUS | TILT |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 92 cm, 102 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm, 60 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| MECHANIZMUS | TILT |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Písací stôl mangovník Dekorhome
Rohový písací stôl s policami Dekorhome
Rohový písací stôl s policami Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
154.70 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
149.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
240.30 €
Bílá lesk
Odoslanie do 10 dní
202.10 €
Šedá lesk
Nie je skladom
217.80 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
144.40 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
216.20 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
160.60 €
Černá lesk
Nie je skladom
252.40 €
Rohový písací stôl 120x140 cm Dekorhome
Rohový písací stôl 120x140 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
165.30 €
Čierna
Nie je skladom
192.20 €
Sivá
Nie je skladom
184.20 €
Bílá lesk
Nie je skladom
219.50 €
Šedá lesk
Odoslanie do 10 dní
192 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
166.70 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
142.80 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
261.20 €
Černá lesk
Odoslanie do 10 dní
256 €
Kancelársky kontajner DTD / MDF Dekorhome
Kancelársky kontajner DTD / MDF Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
116.40 €
Dub
Odoslanie do 10 dní
137.80 €













