- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Otočné kreslo NESSOS Dekorhome
Otočné kreslo NESSOS Dekorhome
Telefonická objednávka
OTOČNÉ KRESLO NESSOS V ELEGANTNOM DIZAJNE CHESTERFIELD
Urobte si pohodlie a doprajte si jedinečný zážitok z posedenia s otočným kreslom NESSOS. Ľahko trblietavý šedý zamatový poťah dodáva kreslu mimoriadne kúzlo a ozdobné gombíky na operadle aj sedáku odkazujú na nadčasový dizajn Chesterfield inšpirovaný anglickou eleganciou. Moderný kontrast predstavuje chrómovaný kovový rám, ktorý dodáva kreslu svieži, súčasný vzhľad a podčiarkuje jeho exkluzívny dizajn. Funkcia naklápania navyše zaručuje ešte väčšie pohodlie, vďaka čomu sa toto kreslo stáva dokonale flexibilným a štýlovým doplnkom vášho interiéru.
MAXIMÁLNY KOMFORT A NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA
Pohodlne polstrovaná škrupina sedadla s vysokým operadlom a praktickými podrúčkami zaisťuje maximálny komfort pri sedení. Výšku kresla je možné ľahko nastaviť o 10 cm pomocou kvalitnej plynovej pružiny, čo umožňuje prispôsobenie podľa vašej postavy alebo výšky stola. Vďaka tejto flexibilite je kreslo ideálne nielen do kancelárie, ale aj ako štýlový doplnok obývacej izby alebo pracovne.
MODERNÝ VZHĽAD PRE VÁŠ DOMOV
Šedé zamatové kreslo je perfektnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu pohodlia, elegancie a moderného dizajnu. Ešte väčší komfort dosiahnete pri doplnení zodpovedajúcou podnožkou, ktorá vytvorí dokonalé miesto na relaxáciu. Priveďte do svojho domova štýl a funkčnosť s týmto exkluzívnym kúskom nábytku.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
zamat (100% polyester) / chróm
Rozmery:
šírka: 72 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 100 - 110 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 54 cm
výška sedu: 46 - 56 cm
výška chrbtovej opierky: 60 cm
výška podrúčiek: 22 cm
Nosnosť:
130 kg
MONTÁŽ
Aby bola montáž čo najjednoduchšia, je každý výrobok dodávaný s návodom.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 100 cm, 110 cm |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 56 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 60 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 100 cm, 110 cm |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 56 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 60 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
305.60 €
Sivá
Nie je skladom
284 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
284 €
Smaragdová
Nie je skladom
274.50 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
284 €
3-místná pohovka EIRENE Dekorhome
3-místná pohovka EIRENE Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
1 364.80 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
1 365.80 €
Petrolejová
Odoslanie do 14 dní
1 381.10 €














