- Domov
- Výpredaj
- Outlet nábytok zľava až 70%
- OUTLET - Hojdacie kreslo s vankúšom
OUTLET - Hojdacie kreslo s vankúšom
Telefonická objednávka
Štýlové hojdacie kreslo vyniká svojim retro dizajnom, ktorého charakter podčiarkujú zdobené podrúčky.
Tento elegantný kúsok sa dokonale hodí do akéhokoľvek interiéru, či už klasického alebo moderného.
Kvalitná konštrukcia spočíva v stabilnom drevenom ráme, doplnenom ratanovým výpletom. Vďaka tomu je kreslo nielen esteticky atraktívne, ale aj dlhodobo odolné.
Pohodlný textilný poťah láka k dlhým chvíľam odpočinku, čo kreslo predurčuje ako ideálnu voľbu na relaxáciu a univerzálne použitie v rôznych priestoroch.
NOVÉ. PRODUKT MÁ POŠKODENÝ OBAL!
Farba:
hnedá / krémová
Materiál:
ohýbané drevo / prírodný ratan / látka (80% polyester, 20% bavlna)
Rozmery:
šírka: 58 cm
hĺbka: 139 cm
výška: 110 cm
výška sedu: 43 cm
hĺbka sedu: 50 cm
šírka sedu: 51 cm
výška operadla od sedadla: 82 cm
hrúbka vankúša: 7 cm
Hmotnosť:
10,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vidiecky, Nadčasový, Ratanový |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 139 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Ratan |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x poduška |
| ŠÍRKA SEDU | 51 cm |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Elektrická polohovacia boxspringová posteľ AVA
Elektrická polohovacia boxspringová posteľ AVA
120 x 200 cm Odoslanie do 10 dní 1 189.30 € 160 x 200 cm Odoslanie do 10 dní 1 716.60 € 180 x 200 cm Odoslanie do 10 dní 1 803.80 €Stolová váza 2 ks SINIS Dekorhome
Stolová váza 2 ks SINIS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
133.20 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
124.60 €












