- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písací stôl B-005
Písací stôl B-005
Telefonická objednávka
Moderný písací stôl B-005 ideálny do pracovne, detskej alebo študentskej izby. Stôl ponúka praktický úložný priestor v podobe troch šuplíkov a jednej otvorenej police.
Stôl je vyrobený z laminovanej DTD v dvoch farebných variantoch: dub wotan/antracit a antracit/dub wotan. Vďaka svojmu jednoduchému, ale zároveň elegantnému vzhľadu sa k nemu ľahko kombinuje ďalší nábytok.
Farba:
dub wotan / antracit
antracit / dub wotan
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
laminovaná DTD
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 77 cm
Hmotnosť:
23 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Ochranná podložka pod stoličku ELLIE NEW typ 10
Ochranná podložka pod stoličku ELLIE NEW
Ochranná podložka pod stoličku ELLIE NEW
100x50x0,08 cm Odoslanie do 14 dní 10.10 € 100x70x0,05 cm SkladomOchranná podložka pod stoličku ELLIE NEW typ 9
Detská kancelárska stolička DAISY
Detská kancelárska stolička DAISY
Ružová
Odoslanie do 10-14 dní
80.20 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
80.20 €








