- Domov
- Písací stôl B-39
Písací stôl B-39
Kód produktu: V-CH-B/39
Telefonická objednávka
Písací stôl má vyrobený dosku z laminovanej MDF.
Konštrukcia z ocele čiernej práškovej farby dodáva stola mimoriadnu odolnosť.
Stôl má praktickú zásuvku.
Farba:
orech medový / čierna
Rozmery:
výška: 76 cm
dĺžka: 110 cm
šírka: 55 cm
Nosnosť:
30 kg
Hmotnosť:
20 kg
Dodává sa v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Písací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







