- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písacie stoly
- Písací stôl HWC-J79
Telefonická objednávka
Tento písací stôl má korpus vyrobený z vysoko kvalitného topoľového dreva a robustný kovový rám. Doska stola má odolný melamínový povlak. Rohy a hrany majú odolnú PVC ochrannú hranu, ktorá chráni pred poškodením a dodáva mu atraktívny vzhľad.
Písací stôl má 2 priestranné zásuvky, ktoré je možné otvárať zospodu a praktickú úložnú plochu, ktorá ponúka dostatok miesta pre všetky vaše kancelárske potreby. Na doske stola je tiež výrez pre kábel, aby sa predišlo zamotaniu káblov a aby bol váš pracovný priestor uprataný.
Farba:
orech / čierna
dub / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / DTD deska / melamin
Materiál:
kov / DTD deska / melamin
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 99 cm
rozmer zásuviek: 58 x 37 x 9 cm
Hmotnosť:
34 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| HMOTNOSŤ | 34 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov, Melamin |
| TYP STOLA | PC stôl, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska, Melamin |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kancelárska masážna podnožka T554
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 40 €
42.10 €
48.40 €
Přidat do oblíbených
Kancelársky kontajner L49 4 zásuvky
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
137.70 €
Červená
Odoslanie do 14 dní
140.20 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
131.50 €
Kancelársky kontajner L49 4 zásuvky
Biela
Odoslanie do 14 dní
137.70 €
Červená
Odoslanie do 14 dní
140.20 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
131.50 €
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 129 €
od 131.50 €
151.30 €
Přidat do oblíbených

















