- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písací stôl s úložným priestorom Dekorhome
Písací stôl s úložným priestorom Dekorhome
Kód produktu: WH50095+56594
Telefonická objednávka
Originálny písací stôl je vyrobený z MDF a kovu.
Súčasťou stola sú dve zásuvky a odkladacie police.
Farba:
hnedá / čierna
Materiál:
MDF / kov
Rozmery:
šírka: 122 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 75 cm
Hmotnosť:
28 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 122 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Kancelársky kontajner kov Dekorhome
Prijímame predobjednávky
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 91 €
od 95.40 €
113.50 €
Přidat do oblíbených
Odkládací stolík FINEUS Dekorhome
Varianty produktu
Sivá
Nie je skladom
151.20 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
124.60 €
Odkládací stolík FINEUS Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
151.20 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
124.60 €
Prijímame predobjednávky
od 124.60 €
173.30 €
Přidat do oblíbených
Ochranná podložka pod stoličku ELLIE NEW typ 10
Odoslanie do 14 dní
32.40 €
39.50 €
Přidat do oblíbených










