- Domov
- Písací stôl LARISTOTE
Písací stôl LARISTOTE
Kód produktu: 0000409578
Telefonická objednávka
PRAKTICKÉ RIEŠENIE PRE ŠTUDENTSKÚ IZBU ALEBO KANCELÁRIU
Potrebujete zariadiť študentskú izbu pre svoje dieťa alebo vymeniť písací stôl v kancelárii či pracovne? Počítačový stôl LARISTOTE NEW je skvelým riešením. Tento stôl vás zaujme svojim jednoduchým dizajnom a je vyrobený z kvalitnej laminovanej DTD, ktorá sa ľahko udržuje. Je k dispozícii v trendovej farebnej kombinácii dub sonoma a biela, ktorá sa hodí do väčšiny interiérov.

FUNKČNOSŤ A FLEXIBILITA V JEDNOM
Stôl LARISTOTE NEW ponúka úložný priestor vo forme troch zásuviek a jednej police. Plastové úchytky v striebornej farbe a praktické klzáky uľahčujú manipuláciu. Výhodou je univerzálnosť stola, pretože zásuvky je možné namontovať na pravú alebo ľavú stranu podľa vašich potrieb. Tento písací stôl je ideálny nielen pre študentov, ale aj pre menšie deti, ktoré bude vďaka kvalitnému materiálu sprevádzať až do dospelosti.

KVALITA, STABILITA A DOSTATOK PRIESTORU
Pri výbere písacieho stola je dôležité dbať na jeho praktickosť, stabilitu a dostatočne veľkú pracovnú plochu. Stôl LARISTOTE NEW s rozmermi 123x50x76,9 cm ponúka nosnosť 35 kg, nosnosť police 5 kg a zásuvky taktiež 5 kg. Je vybavený úchytkami z plastu v striebornej farbe a je dodávaný v demonte.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
dub sonoma / biela
Rozmery:
šírka: 123 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 76,9 cm
Hmotnosť:
27,5 kg
Nosnosť:
35 kg

MONTÁŽ
Dodávaný v demonte, je ľahko zostaviteľný a pripravený na okamžité použitie vo vašom domove.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 123 cm |
| VÝŠKA | 76,9 cm |
| HMOTNOSŤ | 27,5 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Kancelárske kreslo s podnožkou FREEMAN
Skladom
u vás do 08.05.2026
141.80 €
157.10 €
Přidat do oblíbených





















