- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písací stôl s 2 zásuvkami teak Dekorhome
Písací stôl s 2 zásuvkami teak Dekorhome
Telefonická objednávka
Z tohto dreveného písacieho stola vyžaruje rustikálne kúzlo. Bude sa skvele hodiť do vášho domova alebo kancelárie. V bývaní ho môžete uplatniť aj ako konzolový stôl alebo stolík pod počítač.
Písací stôl je vyrobený z masívneho teakového dreva. Každý krok procesu sa vykonáva s najväčšou starostlivosťou, či už ide o leštenie, natieranie alebo lakovanie. Remeselné spracovanie a krásna farba dreva prepožičiavajú každému kusu originálny vzhľad, ktorým sa mierne líšia od všetkých ostatných. Písací stôl je stabilný, odolný, ale zároveň aj esteticky atraktívny. Drevený rám stola je zárukou dlhej životnosti. Má tiež dve priestranné zásuvky na organizáciu vašich vecí na dosah ruky.
Dôležité upozornenie: Farby a odtiene dreva sa môžu líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:
teak
Materiál:
recyklované teakové drevo / preglejka
Rozmery:
šírka: 100 / 140 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 75 cm
Stôl dodávame v dvoch rozmeroch. Výber stola zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:
20,3 / 25 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 100 cm, 140 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 20,3 kg, 25 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konzolový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 100 cm, 140 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 20,3 kg, 25 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konzolový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Konferenčná stolička ESIN
Závesná lampa mosadz Dekorhome
Závesná lampa mosadz Dekorhome
17 cm Nie je skladom 39.30 € 28,5 cm Odoslanie do 10 dní 61.90 € 48 cm Nie je skladom 115.90 €Stojaca lampa kov Dekorhome
Regál kov / drevo Dekorhome
Regál kov / drevo Dekorhome
Akácia
Nie je skladom
356 €
Mangovníkové drevo
Nie je skladom
374.30 €
Recyklované drevo
Nie je skladom
350.20 €













