- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písací stôl DTD / kov Dekorhome
Písací stôl DTD / kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento elegantný písací stôl s moderným, avšak funkčným designom predstavuje skvelý doplnok do vašej kancelárie, študovne či inej pracovnej miestnosti.
Tento kancelársky stôl s nenápadným, ale zároveň praktickým designom bude skvelým pomocníkom pri práci či štúdiu. Vyvýšená zadná časť a bočné dosky fungujú ako zarážky pre knihy, bránia pádu písacích potrieb na zem a pomáhajú vám udržiavať pracovnú dosku stola úhľadne usporiadanú. Tento stôl vám poslúži najlepšie ako písací stôl, pracovné stanice a pod.
Písací stôl je vyrobený z prémiovej drevotriesky a stabilitu zaisťujú nohy z práškovanej ocele, čo zaručuje dlhú životnosť. Montáž písacieho stola je jednoduchá.
Farba:
biela
čierna / hnedá
biela / dub
čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
DTD / práškovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 90 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 88 cm
Hmotnosť:
12,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,4 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, Atypické |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Otočná stolička kov / zamat Dekorhome
Otočná stolička kov / zamat Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
123.30 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
103.20 €
Ružová
Nie je skladom
136.80 €
Krémová
Nie je skladom
108.40 €
Modrá
Nie je skladom
118.80 €
Vínová
Nie je skladom
118.80 €
Světle zelená
Nie je skladom
102.40 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
108.40 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
128.10 €
Hořčicová
Nie je skladom
102.40 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
110.30 €
Regál kov / drevo Dekorhome
Regál kov / drevo Dekorhome
Akácia
Nie je skladom
356 €
Mangovníkové drevo
Nie je skladom
374.30 €
Recyklované drevo
Nie je skladom
350.20 €



























