- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písacie stoly
- Písací stôl s regálom Dekorhome
Písací stôl s regálom Dekorhome
Telefonická objednávka
Moderný písací stôl od FMD má elegantný dizajn a bočné priehradku s policami a bude neoceniteľným prínosom pre vašu študovňu či kanceláriu.
V štyroch policiach po strane stola nájdete veľa úložného priestoru pre vaše zložky a ďalšie kancelárske potreby.
Písací stôl od FMD je vyrobený z odolnej drevotriesky potiahnuté melamínom a má sofistikovanú farbu pieskového duba.
Farba:
biela
betón
dub pieskový
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
drevotrieska pokrytá melamínom
Rozmery:
šírka: 117 cm
hĺbka: 73 cm
výška: 75 cm
Hmotnosť:
30,5 kg

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 117 cm |
| HĹBKA | 73 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 30,5 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Kancelárska stolička MESH
Regál sa 30 policami Dekorhome
Regál sa 30 policami Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
209.70 €
Čierna
Nie je skladom
227.70 €
Sivá
Nie je skladom
218.30 €
Bílá lesk
Nie je skladom
209.90 €
Šedá lesk
Nie je skladom
196.10 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
203.70 €
Bílá / dub sonoma
Nie je skladom
205.50 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
175.80 €
Černá lesk
Nie je skladom
260.80 €
Knižnica / regál 140 Dekorhome
Knižnica / regál 140 Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
124.80 €
Čierna
Nie je skladom
106.80 €
Sivá
Nie je skladom
99.60 €
Bílá lesk
Nie je skladom
109.70 €
Šedá lesk
Nie je skladom
114.10 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
120 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
96.30 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
96.10 €
Černá lesk
Nie je skladom
114.20 €







