- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písací stôl SERGIO XL
Písací stôl SERGIO XL
Telefonická objednávka
Štýlový písací stôl SERGIO XL je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farebnom prevedení dub wotan v kombinácii s modernou antracitovou farbou.
Súčasťou stola je kontajner s dvoma šuplíkmi a dvoma otvorenými priehradkami, ktorý sa dá k stolu prirobiť na niekoľko spôsobov.
Veľmi atraktívny vzhľad stola sa bude hodiť ako do moderných, tak aj do rustikálnych interiérov.
Farba:
dub wotan / antracit
Materiál:
laminovaná DTD
Rozmery:
šírka: 134 - 210 cm
hĺbka: 60 – 90 cm
výška: 78 cm
Hmotnosť:
45 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 134 cm, 210 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HMOTNOSŤ | 45 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Písací |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Kancelárske kreslo TULIP
Regál DTD / eukalyptus Dekorhome
Regál DTD / eukalyptus Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
80.70 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
72.10 €
Sivá
Nie je skladom
62.70 €
Bílá lesk
Nie je skladom
64.10 €
Šedá lesk
Odoslanie do 10 dní
63.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
66 €
Bílá / dub sonoma
Nie je skladom
61.10 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
62.90 €
Černá lesk
Nie je skladom
62.40 €




