- Domov
- Pracovňa
- Úložné priestory
- Kancelárske skrine
- Plechová skrinka Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto uzamykateľná skriňa sa vyznačuje moderným dizajnom, takže sa stane skvelým dekoratívnym doplnkom každej miestnosti alebo kancelárie.
Úložná skriňa je vyrobená z ocele, je teda odolná a ľahko sa čistí. Na spodnej strane má nivelizačné nožičky, ktoré vám umožnia nastaviť výšku podľa vašich potrieb. Oceľová skriňa je vybavená 4 nastaviteľnými policami a zámkami, takže ponúka dostatok úložného priestoru pre vaše veci, ako napríklad oblečenie, topánky, kabelky, knihy, zložky atď.
VAROVANIE: Aby nedošlo k prevráteniu, musí byť tento produkt upevnený k stene pomocou priloženého príslušenstva.
Farba:
olivová - zelená
modrá
horčicová
oranžová
ružová
mentolová
antracit
čierna
biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
oceľ
Rozmery:
šírka: 35 cm
hĺbka: 46 cm
výška: 180 cm
Nosnosť police / celková:
20 / 40 kg
Hmotnosť:
24 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| HĹBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 180 cm |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| NOSNOSŤ | 20 kg, 40 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP SKRINE | Vešiaková, Policová |
| POČET POLÍC | 5 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Plechová skrinka Dekorhome
Plechová skrinka Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
212.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
210.40 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
238.70 €
Oranžová
Odoslanie do 10 dní
269.40 €
Ružová
Odoslanie do 10 dní
234.20 €
Modrá
Nie je skladom
275.20 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
193.40 €
Mentolová
Odoslanie do 10 dní
203.90 €
Hořčicová
Odoslanie do 10 dní
233.60 €
Jedálenská stolička 2 ks CHRYSAOR Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks CHRYSAOR Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 14 dní
159 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
159 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
159 €
Zásuvková komoda Dekorhome
Zásuvková komoda Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
279.10 €
Sivá
Nie je skladom
281.60 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
283.60 €




























