- Domov
- Obývacia izba
- Police a regály
- Regály
- Regál COSTA B
Regál COSTA B
Telefonická objednávka
Moderný regál COSTA B bol navrhnutý v súčasne veľmi obľúbenom industriálnom štýle.
Regál je vyrobený z kvalitnej laminovanej MDF v dekore dub. Kovová konštrukcia je lakovaná čiernou / bielou farbou. Regál ponúka 5 asymetrických políc.
Farba:
dub / čierna
dub / biela
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
MDF / kov
Rozmery:
šírka: 70 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 109 cm
Hmotnosť:
13 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 109 cm |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| MATERIÁL | Kov, Lamino, MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 5 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Kancelárske kreslo THEIA Dekorhome
Kancelárske kreslo THEIA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
146.10 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
144.60 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
165.40 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Písací stôl so zásuvkou HYPERION Dekorhome
Plechová skrinka Dekorhome
Plechová skrinka Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
244.80 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
253.80 €
Oranžová
Odoslanie do 10 dní
253.80 €
Ružová
Odoslanie do 10 dní
238.90 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
282.50 €
Tmavo zelená
Odoslanie do 10 dní
273.40 €
Mentolová
Odoslanie do 10 dní
264.10 €
Hořčicová
Odoslanie do 10 dní
254.50 €
Tmavě modrá
Odoslanie do 10 dní
268.40 €




