- Domov
- Počítačový stôl SVEND
Počítačový stôl SVEND
Kód produktu: 0000185918
Telefonická objednávka
Moderný počítačový stôl SVEND TYP 8 je súčasťou sektorové zostavy SVEND, ktorá je ideálna na zariadenie detský izieb.
Stôl je vyrobený z laminovanej DTD s ABS hranami vo farebnom prevedení: biela. Úchytky vo farbe podľa vlastného výberu: červená, oranžová a zalená. PC stôl ponúka dostatok úložného priestoru v podobe jedného šuplíku a jednej skrinky.
Stôl je dodávaný bez úchytiek! Nutné dokúpiť podľa vlastného výberu. Úchytky je potrebné dokúpiť, cena úchytky je 3,9 EUR / 1 ks.
Farba:
biela
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 110 cm
výška: 76 cm
hĺbka: 50 cm
Hrúbka materiálu:
korpus: 16 mm
doska: 22 mm
Hmotnosť:
41,2 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Detský |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 41 kg |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Úchytka SVEND TYP 40
Skladom
u vás do 06.05.2026
3.90 €
5.10 €
Přidat do oblíbených











