- Domov
- Nábytok
- Dizajnový nábytok
- Pohovka ASPREY 2
Pohovka ASPREY 2
Telefonická objednávka
Elegantná pohovka ASPREY 2 skvele vynikne v každej modernej obývacej izbe, alebo aj na chodbe, hale a spoločenských priestoroch.
Pohovka je čalúnená zamatovou látkou Bluvel v štyroch farebných variantoch: horčicová, modrá, zelená a sivá. Vnútorná strana pohovky sa pýši štýlovým prešívaním. Stabilitu zaisťujem štyri drevené nohy v dekore: wenge.
K pohovke ASPREY 2 odporúčame prikúpiť kreslo ASPREY 1.
Farba:
horčicová / wenge
modrá / wenge
zelená / wenge
sivá / wenge
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka / drevo
Rozmery:
šírka: 150 cm
hĺbka: 85 cm
výška: 78 cm
hĺbka sedu: 60 cm
výška sedu: 43 cm
výška nožičiek: 15 cm
Hmotnosť:
40 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 15 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Odkladací stolík ESCADA B II
Odkladací stolík ESCADA B II
Bílá / zlatá
Nie je skladom
206.20 €
Bílá / stříbrná
Nie je skladom
174.60 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 10-14 dní
206.20 €
Rohová sedacia súprava DRYÁS Dekorhome
Rohová sedacia súprava DRYÁS Dekorhome
Ružová
Odoslanie do 14 dní
1 102.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 102.90 €
Modrá
Skladom
1 046.90 €
Smaragdová
Skladom
1 102.90 €
Hořčicová
Skladom
1 102.90 €








