- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Pohovka BROKEN
Pohovka BROKEN
Telefonická objednávka
Štýlová pohovka BROKEN je vyrobená zo sivej látky Chester a dreva.
Pohovka má molitanovú výplň a drevené bukové nohy.
Ľavé aj pravé prevedenie.
Farba:
sivá / buk
Materiál:
látka / drevo / molitan
Rozmery:
šírka: 144 cm
hĺbka: 76 cm
výška: 67 cm
výška sedu: 41 cm
hĺbka sedu: 53 cm
výška opierky chrbta: 28 cm
Hmotnosť:
35,5 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť objednania v 5 farebných prevedeniach látky Chester na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude vaša objednávka zadaná do výroby. Dodacia lehota 8-10 týždňov.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 144 cm |
| HĹBKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 67 cm |
| HMOTNOSŤ | 35,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x vankúš |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 28 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 144 cm |
| HĹBKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 67 cm |
| HMOTNOSŤ | 35,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x vankúš |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 28 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






