- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Rozkladacie 3-miestna pohovka LILANA
Rozkladacie 3-miestna pohovka LILANA
Kód produktu: KO0000406054
Telefonická objednávka
PRAKTIČNOSŤ
Pohovka prináša dokonalé spojenie štýlu a funkčnosti, ktoré oživia každý interiér. Vďaka jednoduchému mechanizmu rozkladania typu KLIK-KLAK ju behom okamihu premeníte na pohodlné lôžko, čo ju robí ideálnou voľbou aj pre menšie priestory. Navyše disponuje úložným priestorom, kam môžete uložiť vankúše, deky alebo iné drobnosti a tým ušetriť miesto.

POHOVKA – ELEGANCE VO VAŠOM DOMOVE
Pohovka je dostupná v troch štýlových farebných variantoch, ktoré ľahko zapadnú do akéhokoľvek interiéru. Moderné čalúnenie z látky Soro v kombinácii s dekoratívnymi vankúšmi zaručuje pohodlie a vkusný dizajn. Vyberte si farbu, ktorá najlepšie zodpovedá vášmu štýlu!
- Soro 34 – mentolová
- Soro 23 - sivohnedá taupe
- Soro 40 – žltá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

POHODLIE A MODERNÝ DIZAJN
O pohodlné sedenie sa postará molitanová výplň. Doprajte si jedinečnú pohovku LILANA a ohromte nejednu vašu návštevu. Stabilitu zaisťujú plastové nožičky v striebornej farbe.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / drevo / plast / molitan
Rozmery:
šírka: 192 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 100 cm
hĺbka sedu: 57 cm
výška sedu: 37 cm
výška nožičiek: 5 cm
spacia plocha: 112 x 192 cm
Hmotnosť:
40 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 192 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Molitan |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 37 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Sedacia súprava AMEDIA
Odoslanie do 14 dní
1 161.50 €
1 347.40 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík 2 ks OREO
Dostupnosť podľa variant
od 89.20 €
90.70 €
Přidat do oblíbených
Knižnica LIMA REG-3
Dostupnosť podľa variant
od 167.70 €
184.80 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stôl DIANA H
Dostupnosť podľa variant
od 81.50 €
90.30 €
Přidat do oblíbených













