- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Pohovka látka Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento jednoduchý štýlový gauč bude skvelým doplnkom do vašej domácnosti alebo kancelárie a skrášlia váš každodenný život. Vďaka elegantnému a modernému dizajnu sa pohovka hodí do každého interiéru.
Sedačka má odolné textilné čalúnenie a vysoko kvalitné drevený rám, čo prispieva k jej robustnosti a trvanlivosti. Polstrovaný vankúš sedáka jej pohodlie ešte zvyšuje.
Farba:
svetlosivá
tmavosivá
zelená
modrá
žltá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka (100% polyester) / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 117 cm
hĺbka: 55,5 cm
výška: 77 cm
šírka sedu: 115 cm
hĺbka sedu: 41 cm
výška sedu: 42cm
Hmotnosť:
16,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 117 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 16,4 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 115 cm |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 117 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 16,4 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 115 cm |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.


















