- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Pohovka 2-miestna látka Dekorhome
Pohovka 2-miestna látka Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto 2-miestna pohovka bude ideálnym miestom, kde sa môžete rozprávať, čítať, sledovať televíziu alebo skrátka odpočívať. Vďaka jednoduchému, ale modernému dizajnu krásne zapadne do každej obývačky.
Sedačka je čalúnená odolnou a pevnou kvalitnou látkou a polstrovaná mäkkou penou, ktorá vám dopraje to najvyššie pohodlie. Pohovka má pevný rám z MDF dosiek a vysoko kvalitné plastové nohy, je teda veľmi stabilná a odolná.
Zostavenie tejto dvojsedačky je ľahké.
Farba:
krémová
žltá
vínová
modrá
zelená
hnedá
šedohnedá taupe
svetlo sivá
tmavo sivá
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
rám z MDF / látka (100% polyester) / plastové nohy
Rozmery:
šírka: 145 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 75 cm
hĺbka sedu: 49,5 cm
výška sedu od zeme: 38 cm
výška podrúčiek od zeme: 51,5 cm
Hmotnosť:
24,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Provence, Škandinávsky, Moderný |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,6 kg |
| MATERIÁL | Látka, MDF doska, Plast |
| HĹBKA SEDU | 49,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Konferenčný stolík 2 ks IKLIN
Konferenčný stolík 2 ks IKLIN
Biela
Odoslanie do 14 dní
92.20 €
Dub
Odoslanie do 14 dní
92.20 €
Beton
Odoslanie do 14 dní
92.20 €
Konferenčný stolík 2ks KASTLER TYP 1
Konferenčný stolík 2ks KASTLER TYP 1
Biela
Odoslanie do 14 dní
55.30 €
Ořech
Odoslanie do 14 dní
57 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
79.90 €
Relaxačné kreslo OSLO 1S
Relaxačné kreslo OSLO 1S
Béžová
Skladom
Tmavosivá
Skladom
Stojaca lampa 200 cm Dekorhome
Stojaca lampa 200 cm Dekorhome
Stříbrná
Odoslanie do 10 dní
152.60 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 10 dní
146.30 €




















