- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lehátka
- Polohovacie záhradné ležadlo MALLORCA
Polohovacie záhradné ležadlo MALLORCA
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÉ LEHÁTKO MALLORCA
Praktické a elegantné lehátko ALTAS (MALLORCA) s nastaviteľným komfortným operadlom. Nastaviteľné do 4 polôh. MALLORCA sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti poškodeniu, nežiaducim účinkom, vlhkosti alebo UV žiareniu. Užívateľ tohto výrobku ocenia predovšetkým praktickosť lehátka, ktoré je možné jednoducho zložiť a jeho ľahkú údržbu.
- biela
- grafit
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
lisovaný plast
Rozmery:
šírka: 58 cm
dĺžka: 188 cm
výška: 29 cm
výška sedu: 29 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
10 kg

MONTÁŽ
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 58 cm |
| DĹŽKA | 188 cm |
| VÝŠKA | 29 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| VÝŠKA SEDU | 29 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.

















