- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lehátka
- Záhradné ležadlo skladací s podhlavníkom
Záhradné ležadlo skladací s podhlavníkom
Telefonická objednávka
Toto záhradné lehátko bude ideálnym spoločníkom pre voľný čas alebo na dovolenku.
Má pohodlné polohovateľné operadlo s podhlavníkom a je vyrobené z vodoodpudivej látky.
Je vyrobené z ocele s práškovým nástrekom, preto je veľmi stabilné a odolné.
Je skladací - možno ho ľahko zložiť, takže pri skladovaní nebude zaberať toľko miesta.
Lehátko ponúkame v niekoľkých farebných variantoch.
Farba:
červená
modrá
zelená
sivohnedá
sivá
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
práškovo lakovaná oceľ / oxfordská látka 600D (100% polyester) s vrstvou PE
Rozmery:
šírka: 58 cm
dĺžka: 189 cm
výška: 27 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
5,1 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 58 cm |
| DĹŽKA | 189 cm |
| VÝŠKA | 27 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,1 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Polyester |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ODOLNOSŤ PROTI DAŽĎU | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stohovateľné záhradné stoličky 2 ks čierna
Záhradná lavica 120 cm z masívneho akáciového dreva
Záhradný slnečník s podstavcom ø 300 cm kov
Záhradný slnečník s podstavcom ø 300 cm kov
Krémová
Odoslanie do 7 dní
94.40 €
Světle šedá
Odoslanie do 7 dní
94.40 €
Truhlík trelážou a 1 kvetináčom 30x30x107 cm polyratan Dekorhome
Truhlík trelážou a 1 kvetináčom 30x30x107 cm polyratan Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
92 €
Čierna
Nie je skladom
96.30 €
Sivá
Nie je skladom
93.50 €














