Posteľ MADERA 160
Telefonická objednávka
POSTEĽ MADERA 160
Predstavujeme vám krásku medzi posteľami - dvojlôžkovú posteľ MADERA, ktorá ponúka nielen pohodlie, ale pocit luxusu a jedinečnosti počas vášho spánku. Posteľ MADERA zaujme na prvý pohľad predovšetkým vďaka svojmu vysokému, elegantne prešívanému čelu, ktoré jej dodáva pocit útolnosti a pohodlia. Vysoké čelo využijú predovšetkým vašniví čitatelia a milovníci pohodlnej relaxácie.
MATERIÁL A FARBY
Posteľ je čalúnená veľmi príjemnou krémovou látkou, čo jej umožňuje ľahké začlenenie do rôznych dizajnových konceptov interiéru.
S ROŠTOM, BEZ MATRAC
Posteľ sa predáva vrátane latkového roštu, ale bez matraca. To dáva zákazníkom možnosť vybrať si matrac podľa vlastných preferencií a potrieb, čo je často považované za výhodu, pretože umožňuje individuálne prispôsobenie spánkového komfortu.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / drevo
Rozmery:
šírka: 210 cm
hĺbka: 214 cm
výška: 111 cm
rozmer lôžka: 160 x 200 cm
Nosnosť:
200 kg
Hmotnosť:
59 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 210 cm |
| HĹBKA | 214 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| HMOTNOSŤ | 59 kg |
| NOSNOSŤ | 200 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Nočný stolík ET-002VELVET
Komoda so šuplíkmi 2 ks Dekorhome
Komoda so šuplíkmi 2 ks Dekorhome
Akácia
Nie je skladom
501.30 €
Mangovníkové drevo
Nie je skladom
487.50 €
Recyklované drevo
Nie je skladom
514.30 €






